RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

"Буковина" на виїзді програла команді "Інгулець"

"Буковина" програла команді "Інгулець" на виїзді у Кіровоградській області.

Про це повідомляє прес-служба ФСК Буковина.

Арбітр – А. Шандор (Львів), асистенти арбітра – Чопілко (Київська область), Сердюк (Полтава), четвертий арбітр – Москаленко (Кривий Ріг), спостерігач арбітражу – Циганков (Тернопіль).

"Інгулець": Бобров, Ходуля, Голуб, Пащенко, Кобець, Тарануха (Катрюк, 55), Отрок (Хорольський, 83), Запорожець (Прошенко, 56), Коляда, Мішуренко, Колєсніков.

"Буковина": Мусієнко, Музиченко, Майданевич, Дмитренко, Білала, Темерівський, Маковійчук (Рябий, 90), Рафальський, Батрак (Красов, 75), Зінченко, Сивка (Луцюк, 84).

Голи: Мішуренко (4), Кобець (80).

Попередження: Дмитренко (17), Ходуля (18), Сивка (58), Мішуренко (63), Кобець (68).

Суперником чернівецької "Буковини" у шостому турі першості України став один із лідерів змагань – колектив "Інгулець" (Петрове). На жаль, підопічні Віктора Мглинця пропустили гол вже на 4 хвилині зустрічі. Після передачі Павла Таранухи влучного удару головою завдав Олександр Мішуренко. Згодом небезпечно пробивав по "рамці" господарів Олег Дмитренко. Влучити у ворота "Інгульця" Олег не зміг.

Ще у першому таймі на ударну позицію виходили гравці "Буковини" Роланд Расель Білала, Тарас Сивка, Степан Маковійчук… На жаль, м’яч оминав ворота "Інгульця". Під завісу першого тайму чудовий шанс збільшити перевагу "Інгульця" в рахункові мав Віталій Колєсніков. У цьому ігровому епізоді вдало зіграв голкіпер "Буковини" Олександр Мусієнко.

Вже на початку другого тайму буковинці мали шанс зрівняти результат. На удар нашого гравця з метрів дванадцяти зреагував воротар "Інгульця" Денис Бобров. Другий тайм проходив за переваги "Буковини", однак довести атаки підопічним Віктора Мглинця до логічного завершення не вдавалося. А на 75 хвилині зустрічі на "побачення" з Олександром Мусієнком вийшов новачок "Інгульця" Денис Катрюк, який не зміг переграти нашого воротаря. Через п’ять хвилин господарям вдалося організувати свою другу результативну атаку. Захисник "Інгульця" Микола Кобець, який підключився до атаки, встановив остаточний рахунок гри – 2:0 на користь
Редактор: Микола Кобилюк
30-08-2015, 23:53