У Пруті в Чернівцях втопилась 15-річна дівчинка

Новини Чернівців / топ новини / пригоди
6 534
0
У Пруті в Чернівцях втопилась 15-річна дівчинка

У неділю, 19 липня у річці Прут в Чернівцях втопилася 15-річна дівчинка з села Драчинці Кіцманського району. А на Сторожинеччині потонула місцева мешканка 1985 року народження.

Про це повідомляє прес-служба управління ДСНС в Чернівецькій області, пише molbuk.ua

Вона разом із подругою відпочивала в не призначеному для цього місці. Річки тут була неглибокою, однак під час купання дівчина натрапила на глибоку яму і пішла під воду. Подруга та інші люди, які перебували на березі, кинулися дівчині на допомогу, однак врятувати її не змогли.

Після повідомлення про подію за місцем виклику оперативно прибули рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини № 3 обласного центра та водолази Чернівецької міської рятувальної станції. Вони обстежили дно річки, в ході чого виявили тіло дівчині на глибині понад 2 метри. Тіло загиблої направлено на судово-медичну експертизу в Чернівці для встановлення причини смерті.

Того ж дня в селі Верхні Петрівці Сторожинецького району в річці Малий Сірет втопилася місцева мешканка 1985 року народження. Вона разом із двома друзями відпочивала на річці. Жінка вирішила скупатися, а двоє чоловіки залишилися на березі. Раптом під час купання жінка пішла під воду. Чоловіки це помітили і кинулися їй на допомогу. Вони підняли жінку на поверхню, проте вона вже була без одзнак життя. Для встановлення причини смерті тіло загиблої направлено на судово-медичну експертизу в місто Сторожинець.

З початку року в Чернівецькій області загинуло 9 людей, з них 3 дитини.

Управління ДСНС України у Чернівецькій області звертається до людей: спекотна погода сприяє відпочинку на воді, однак при цьому не можна забувати про елементарні правила безпеки! Ніколи не відпочивайте в не призначених для цього місцях, адже там немає рятувальників, яку можуть допомогти в разі потреби. Пам’ятайте, що безпечніше відпочивати на воді у світлий час доби, у спокійну безвітряну погоду, при температурі води не менше +18, повітря – не нижче +24. Слід звернути увагу, що діти гинуть в тих випадках, коли поруч немає дорослих, які могли б допомогти. Тому батькам слід пам’ятати про це і слідкувати за своїми дітьми під час відпочинку, адже їхня поведінка у воді непередбачувана. Не заходьте у воду у нетверезому стані, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах. Не пірнайте у воду з берега, гірки чи дерева. Будьте обережні, дотримуйтеся правил безпеки!

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 203 193
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
121 353
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
20 765
1500 вишитих рушників і живий коридор: у Чернівцях проведуть масштабний флешмоб
16 935
У Чернівцях виставили на аукціон землю під багатоповерхівку: яка стартова ціна
16 204
Батька і сина, підозрюваних у жорстокому вбивстві 21-річної жінки, взято під варту
14 629
Вважався зниклим безвісти: на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Русланом Горичаном
13 986
Знову гірка втрата: на війні загинув військовий з Буковини Іван Назаров
13 593
У Чернівцях попрощалися з молодшим сержантом Ігорем Ярошенком
11 748
ПЦУ визнала святим митрополита Буковини і Далмації
10 816