Чернівецьку область приєднають до Карпатського регіону?

Новини Чернівців / гаряча тема
8 510
0
Чернівецьку область приєднають до Карпатського регіону?

Адміністративна реформа в Україні передбачає повну децентралізацію влади з реорганізацією адміністративних одиниць. Зокрема, як пише odessa-life.od.ua, планується ліквідувати області, натомість створивши 9 регіонів. Чернівецька область разом з Львівською, Івано-Франківською і Закарпатською утворять Карпатський регіон.

Райони укрупнять, замість нинішніх 468 буде лише 100. Також об’єднаються територіальні громади.

Читайте: Депутати Путильщини хочуть зберегти район

Посилиться роль місцевого самоврядування, а контроль за діяльністю місцевих органів влади здійснюватимуть префекти, яких призначатиме Президент.

Однак проведення такої реформи потребує зміни 500 законів і нормативних актів, що треба встигнути зробити до жовтня, коли мають відбутися місцеві вибори.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.