У Чернівцях демонтують рекламні вивіски та труби з будівель

Новини Чернівців
2 659
0
У Чернівцях демонтують рекламні вивіски та труби з будівель

30 рекламних вивісок, що були встановлені самовільно на вулиці Ольги Кобилянської, вже демонтували. Стільки ж вивісок ще треба зняти. Наступна хвиля демонтажу відбуватиметься на вулиці Головній.

- Як показав моніторинг попередніх років, майже 70 відсотків реклами міста — це самовільно встановлена реклама, - розповіла начальник відділу охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради Олена Пушкова. - Тому спочатку демонтуємо вивіски, встановлені самовільно. Далі працюватимемо з підприємцями, що мають паспорти погодження на рекламу різних років. Наразі звертаємо увагу на рекламні вивіски по вулиці Головній. Демонтаж вивісок не має бути атакою, що лякає підприємців. Це послідовна, роз’яснювальна і планова робота.

За словами Пушкової, демонтують також вводи газових мереж з історичних будівель. Найбільше таких — на вулиці Богдана Хмельницького.

- Доводиться активно зараз реагувати на облаштування вводів газових мереж до житлових будинків, - каже Олена Пушкова. - Сталося так, що монополіст "Чернівцігаз" виконує роботи без жодних дозвільних документів. Вводи газових мереж будинків сьогодні виконані таким чином, що буквально повністю спотворили фасади будівель. Таким чином складено 44 чи 46 актів порушення закону про охорону культурної спадщини. Ми будемо робити все для того, щоб ці роботи були перероблені.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Мільйони гривень – за рік: хто з посадовців Буковини отримує рекордну зарплату
41 246
У Чернівцях апеляція за позовами ТЦК масово скасовує рішення судів щодо фіктивних розлучень
27 638
У Чернівцях готуються підняти ціни на проїзд: якою може бути вартість
20 607
Головна проблема – освітлення: як стадіон «Буковина» готують до вимог УАФ та УПЛ
20 044
У Чернівцях викрили директорку турфірми, яка ошукала клієнтів на 1.3 мільйона
18 632
Клічук розповів, де залишатиме своє авто після заборони паркування біля мерії Чернівців
17 531
Затримали з каністрою пального біля підстанції: іноземець готував підпал енергооб’єкта у Чернівцях
17 013
В Україну йде різке похолодання: коли зміниться погода
16 891
На Буковині попрощаються із загиблим солдатом Тарасом Шевченком
12 650
У Чернівцях не буде води на декількох вулицях через ремонт на насосній станції
10 986