Чернівецька міськрада виграла суд у фірми, яка мала ремонтувати вулицю Хмельницького

Новини Чернівців / політика, влада
2 527
0
Чернівецька міськрада виграла суд у фірми, яка мала ремонтувати вулицю Хмельницького

Господарський суд Чернівецької області відмовив у задоволенні позову ТОВ "Виробничо-будівельне підприємство "Укргазкомплект", яке вимагало від департаменту ЖКГ міської ради здійснити попередню оплату (авансовий платіж) в розмірі 15% для закупівлі будівельних матеріалів до початку виконання робіт з реконструкції дороги на вул. Б.Хмельницького.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Суд визнав, що перерахування підряднику авансового платежу в розмірі 15% річного ліміту асигнувань до початку виконання робіт в укладеному Договорі обумовлено сторонами як право замовника вчиняти такі дії, а не як його беспірний обов’язок.

Увагу замовника суд звернув на той факт, що згідно Цивільного кодексу України підрядні робот для підрядника – це завжди роботи на власний ризик, вартість яких оплачується замовником у послідовності: "прийняти роботи та оплатити" за винятком, коли в договорі передбачено саме обов’язок замовника здійснити попередню оплату. У договорі, заключним з ТОВ "Виробничо-будівельне підприємство "Укргазкомплект", в числі обумовлених сторонами зобов’язань замовника, обов’язок щодо попередньої оплати вартості виконаних робіт відсутній.

Тому суд у задоволені позову ТОВ "Виробничо-будівельне підприємство "Укргазкомплект" до департаменту ЖКГ міської ради відмовив і зобов’язав позивача сплатити судові витрати.

Як відомо, підрядник подав у суд на міськраду, бо та розірвала угоду про ремонт вулиці Хмельницького.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Після +40 Україну накриють грози: синоптик назвав дату різкої зміни погоди
36 636
На Буковині рятувальники виловлювали гадюку та ліквідовували гніздо шершнів
13 840
Вечірня ДТП у Чернівцях: рух ускладнений, запровадили реверс
11 252
Відключення світла взимку: список речей, які українцям варто купити вже зараз
9 642
На Буковині після рекордної спеки очікують дощі та зниження температури
8 402
«Ваші воюють, бо дурні»: у Чернівцях водій маршрутки ображав військових і лаявся на пасажирок
7 311
Школу на Буковині очолить новий директор: до комісії залучили представника батьків
6 453
У Чернівцях звільнили водія маршрутки, який ображав військових і пасажирок
6 225
Сьогодні очікується аномальна спека: таких температур на Буковині ще не фіксували
5 506
Лічені хвилини на порятунок: буковинські медики врятували чоловіка з ножовим пораненням у серце
4 133