Кандидатів на місце Каспрука реєструватимуть з 22 вересня

Новини Чернівців
1 792
0
Кандидатів на місце Каспрука реєструватимуть з 22 вересня

Чернівецька міська виборча комісія затвердила кошторис на проведення довиборів депутата міськради по округу №17 та ухвалила виборчий календарний план.

Про це кореспонденту molbuk.ua повідомив секретар МВК Петро ПОЛІЩУК.

На засіданні МВК, яке відбулося у середу, 10 вересня, прийняли ряд організаційних рішень, серед яких - кошторис на проведення довиборів депутата міськради по округу №17 та календарний план цих виборів.

Сума коштів, передбачених на організацію та проведення довиборів - 38 тисяч гривень.

Реєстрація кандидатів у депутати міськради по округу №17 розпочнеться у понеділок, 22 вересня 2014 року. Завершується термін реєстрації кандидатів 2 жовтня 2014 року.

Раніше на довиборах по цьому округу був зареєстрований лише один кандидат - Василь Забродський. Проте вибори не відбулися через те, що міськрада не змогла виділити кошти на їх проведення. Таким чином, нині його заява на реєстрацію кандидатом у депутати міськради по округу №17 анульована.

На виборах до місцевих рад у 2010 році на окрузі №17 перемогу здобув Олексій Каспрук. А після перемоги на виборах міського голови 25 травня 2014 року Каспрук склав повноваження депутата міської ради.

Довибори депутата міськради на окрузі №17 відбудуться паралельно з парламентськими - 26 жовтня.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують