RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Чернівецька "Буковина" зазнала поразки у першому матчі сезону (ФОТО)

Чернівецька "Буковина" зазнала поразки 0-1 у матчі третього туру першої ліги чемпіонату України проти "Сталі" із Алчевська. Нагадаємо, перші два тури наша команда не грала, тому ця гра для них стала першою офіційною в цьому сезоні.

Про це повідомляє кореспондент molbuk.ua.

Гра проходила в нешвидкому темпі та з мінімальною кількістю гострих моментів.

У першому таймі суперники грали доволі рівно. Але на 20 хвилині першого тайму гості розіграли хороший момент та вивели свого нападника Романа Локтіонова один на один проти нашого воротаря. Хоча кут обстрілу був гострим, проте наш воротар Юрій Бахтіяров припустився помилки та пропустив м'яча у ближній кут воріт.

Після цього почався дощ, який протримався майже до кінця тайму. За кілька хвилин після голу наша команда змогла відзначитись. Але за мить до цього був зафіксований оффсайд.

Другий тайм розпочався в такому ж неспішному темпі із великою кількістю боротьби. Гострих моментів теж було небагато. В одному з таких моментів гості відзначились вдруге, але арбітр не зарахував гол, оскільки зафіксував положення поза грою у гравця "Сталі".

Гра так і завершилась мінімальною перевагою гостей з Алчевська 1-0.
Редактор: vitaliy
12-08-2014, 21:53