Не знаю жодної авіакомпанії, яка хоче співпрацювати з аеропортом "Чернівці", - міністр

Новини Чернівців / політика, влада
2 998
0
Не знаю жодної авіакомпанії, яка хоче співпрацювати з аеропортом "Чернівці", - міністр

Міністр інфраструктури Максим Бурбак розкритикував березневе рішення депутатів міської ради про виділення коштів "Калинівського ринку" на ремонт злітно-посадкової смуги аеропорту "Чернівці".

Про це Бурбак заявив у понеділок на прес-конференції, передає кореспондент molbuk.ua

"Моя думка не змінилася про необхідність ремонту за комунальні гроші злітно-посадкової смуги у Чернівцях. Але, перепрошую, депутати вирішили це ще у березні. Я їм тоді наголошував, що, якщо для них головна мета - залучення авіакомпаній на літню навігацію, то вона вже закінчується. Я, до речі, не бачив жодної авіакомпанії, яка працює на ринках України, і яка би мала б зацікавлення у здійсненні перельотів з аеропорту Чернівців. То певно у наших місцевих депутатів більше відомостей, вони більше знають. Тому я, як чернівчанин, був проти. Але грошима міста Чернівців розпоряджається той склад міськради, який ще збирається після того, як відбулася Революція Гідності", - сказав Бурбак.

"Знаю, що там ремонти припинилися, бо існує заборгованість. Знаю, що та фірма, яка говорила, що в неї достатньо обігових коштів для того, щоб завершити роботи, не в змозі наразі профінансувати, і звернулася до мене", - додав міністр.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях підірвали 90-метрову трубу на території колишньої «Буковинки» - відео
5 127
Літній шопінг у розпалі: що і за скільки можна придбати на Калинівському ринку
4 246
Популярний мобільний оператор готує зміни для українців з 1 липня: що відомо
4 195
Картину чернівчанки презентували на найбільшій виставці творчих талантів у Манчестері
3 990
На Буковині проведуть в останню путь воїна Володимира Новака
3 564
«Там було все. Зараз усе зруйноване»: історії переселенців, які живуть у шелтері Новоселиці
2 732
У Чернівцях завершився Миколайчук OPEN: оголосили переможців 2026 року
2 579
На 59-му році життя помер президент ФК «Садгора» Сергій Антонюк із Чернівців
2 022
На Буковині тривають пошуки 96-річного чоловіка, який пішов з дому і не повернувся
1 884
У Чернівцях попрощалися із полковником Андрієм Рємізовим: він помер у ворожому полоні
1 861