Weather

Обленерго й водоканал збираються на «серйозну нараду»

Новини Чернівців
2 058
0
Обленерго й водоканал збираються на «серйозну нараду»

Керівник департаменту житлово-комунального господарства Чернівців Дмитро Сірман сподівається, що у вівторок до кінця дня врегулюється питання по заборгованості водоканалу перед обленерго.

Про це Сірман заявив у коментарі журналісту molbuk.ua

Він повідомив, що цю проблему вирішуватимуть сьогодні на нараді.

"Думаю, що вирішимо проблему. Зараз має відбутися одна серйозна нарада. Думаю, що знайдемо шляхи порозуміння", - повідомив Д. Сірман.

На уточнююче запитання "Нарада за участю кого?", чиновник відповів: "І водоканалу, і обленерго".

Водночас Сірман розповів, як місто збирається допомогти водоканалу із заборгованістю.

"Вирішуємо проблему щодо різниці тарифів – там серйозна сума, декілька мільйонів. Різними шляхами вирішуватимемо це питання", - сказав він.

"Думаю, що сьогодні ми врегулюємо", - додав Дмитро Сірман.

Нагадаємо, сьогодні обленерго через борги почало відключати від електрики комунальне підприємство "Чернівціводоканал".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують