Чернівецький театр теж отримав мільйон доларів від Фірташа

Новини Чернівців
2 036
0
Чернівецький театр теж отримав мільйон доларів від Фірташа

Чернівецький музично-драматичний театр імені О.Кобилянської отримав один мільйон 40 тисяч доларів від бізнесмена Дмитра Фірташа. Гроші на рахунок театру у комерційному банку надійшли 27 грудня.

Для колективу театру надходження коштів було несподіванкою. Щоправда тут вже точно знають, що їх витратять на ремонтно-реставраційні роботи.

- Це для нас гарний новорічний подарунок, - каже директор театру Юрій Марчак. - Колектив дякує Дмитру Фірташу за допомогу пам’ятці архітектури — музично-драматичному театру.

За мільйон доларів в театрі планують встановити нову котельну та змонтувати індивідуальне опалення. Відремонтувати фасад із заміною вікон по периметру театру. А також здійснити внутрішній ремонт.

- Ремонтні роботи будуть здійснюватися через управління капітального будівництва, яке свого часу виграло тендер, - каже Юрій Михайлович. - Ремонти розпочнемо у 2014 році і, думаю, до кінця року завершимо.

Нагадаємо, що голова Федерації роботодавців України, голова Ради директорів Групи компаній Group DF Дмитро ФІРТАШ ще у лютому 2011 році після екскурсії театром повідомив, що виділить на реконструкцію Чернівецького обласного театру 9 мільйонів гривень. Гроші надійшли у грудні 2013 року.

У 2011 році під час святкування 80-річчя колективу муздрамтеатру Дмитро Фірташ чеком вручив 500 тисяч гривень. Частину коштів було використано для виготовлення завіси.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують