Бачинського відсторонили від роботи через скандал із порожньою труною

Новини Чернівців
3 814
0
Бачинського відсторонили від роботи через скандал із порожньою труною

Голова обласної ради Михайло Гайничеру підписав розпорядження про створення комісії з перевірки комунальної медичної установи "Обласне бюро судово-медичної експертизи".

Комісія у складі відповідальних осіб обласної ради та Головного управління охорони здоров’я перевірить роботу бюро судмедекспертизи у зв’язку із повідомленнями у засобах масової інформації про скарги громадян на його роботу. Посадові особи органів представницької та виконавчої влади і медичні працівники лікувальних закладів області розглянуть виконання керівництвом комунальної медичної установи "Обласне бюро судово-медичної експертизи" функціональних обов’язків, а також стан збереження та ефективність використання майна бюро. На період проведення перевірки Віктор Бачинський буде відсторонений від виконання обов’язків начальника бюро судово-медичної експертизи.

Нагадаємо, на сайті "Букінфо" викладено історію про те, що у Чернівцях на кладовищі поховали порожню труну, бо через чиюсь помилку тіло не забрали з моргу.

Прокуратура області проводить перевірку за фактом поховання порожньої труни.

Віктор Бачинський зареєстрований кандидатом у народні депутати на мажоритарному окрузі №201 (м.Чернівці) від Народної партії.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях завтра відкриють найбільший торговий центр «Bukovyna Mall»
30 771
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
14 108
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
11 735
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
10 656
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
8 834
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
8 422
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
6 641
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
5 549
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
4 838
"Був цілеспрямованим і сильним духом": загинув воїн із Буковини Андрій Кривий
4 558