RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

У 27 турі першої ліги "Буковина" зіграла вдома внічию з "Нивою" (Вінниця) з рахунком 1:1. Уже на четвертій хвилині Євген Сантрапинських справа виконав подачу зі штрафного і м’яч, нікого не зачепивши, влетів у ворота.

Як передає кореспондент molbuk.ua, була гостра атака в "Буковини" на 22 хвилині, коли в передачі Циколії з правого флангу Степанков ледве не дотягнувся у падінні, і воротар вибив м’яч. Гості зрівняли рахунок на 26-ій хвилині. Приблизно з 12-ти метрів влучно пробив Хаблов. Надалі був великий відрізок часу без гострих моментів.

На 49 хвилині Семенюк вискочив один на один і влучив у воротаря. Потім втратив момент Степанков (70 хвилина), коли не влучив з кількох метрів у ворота. А на 86-ій хвилині Ушаков влучив у штангу.

У "Буковини" були великі проблеми зі складом, тому що травмовані Керчу, Маковійчук і Гунчак. А дискваліфіковані Крамар та Вечтомов. Тепер в "Буковини" 48 очок, вона має 13 перемог, 9 нічиїх і 5 поразок. Різниця м’ячів 32-20.

28 квітня "Буковина" грає на виїзді з командою "Динамо-2" у Києві.