Чернівецька міськрада закликала Порошенка визначити 29 серпня Днем пам’яті і жалоби за загиблими під Іловайськом

Новини Чернівців / топ новини
3 392
0
Чернівецька міськрада закликала Порошенка визначити 29 серпня Днем пам’яті і жалоби за загиблими під Іловайськом

Чернівецька міська рада звернулася до президента Петра Порошенка з проханням визначити 29 серпня загальнодержавним Днем пам’яті і жалоби за загиблими в Іловайській трагедії.

За відповідне рішення про звернення до президента на сьогоднішній черговій сесії проголосували усі присутні 24 депутати, пише molbuk.ua

Нагадаємо, бої під Іловайськом стали одним з переломних моментів війни на сході України: Збройні сили України втратили ініціативу на Донбасі та перейшли від атаки до оборони. Важкі втрати спонукали українське керівництво до укладення Мінського перемир'я в рамках контактної групи Україна—Росія—ОБСЄ із залученням представників російських бойовиків.

Втрати: у 2016 році Генеральний прокурор України Юрій Луценко підтвердив дані про 366 загиблих осіб; 429 — отримали поранення різного ступеню тяжкості; 300 — потрапили у полон противника. Збройні Сили України понесли значні втрати озброєння і військової техніки на суму майже 300 млн грн.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
У Чернівцях студент придумав замість Калинки зробити трасу "Формули 1"
10 814
У Чернівцях змінять графіки руху тролейбусів і автобуса: що потрібно знати пасажирам
10 620
В Україні відкриють гігантський аквапарк: що буде в новому комплексі
9 884
За ігри у піску - 150 гривень: у парку Чернівців розгорівся скандал з платною пісочницею
9 058
П’ять днів без їжі та води: у Чернівцях рятувальники дістали чоловіка з колекторної ями
5 743
У Чернівцях від завтра дорожчає вода: у водоканалі оприлюднили нові тарифи
4 795
На Буковині 17-річний мотоцикліст перекинувся і злетів у річку: він загинув
4 431
Президент Румунії попросив Росію бити по українських містах без шкоди для румунів
4 408
Блоками перекрили проїзд: мешканці садового товариства у Чернівцях залишилися без центральної дороги
4 247
У селі на Буковині з криниці витягнули мертвого чоловіка
4 174