У Чернівцях поліція склала протокол на депутата Чесанова, який валив стіну, що закрила вікна його готелю

Новини Чернівців / відео / топ новини
12 722
0
У Чернівцях поліція склала протокол на депутата Чесанова, який валив стіну, що закрила вікна його готелю

У Чернівцях депутат міськради від фракції "Рідне місто" власноруч валив цегляну стіну, яка закрила вікна його готелю на вулиці 28 червня.

Про це йдеться у сюжеті новин на телеканалі ТВА, пише molbuk.ua

Сьогодні депутат розбирав стіну будинку сусідів. Депутат занепокоївся будівництвом по-сусідству, і покликав на місце інспекцію архітектурно-будівельного контролю.

Коли ж працівники інспекції до приміщення зайти не змогли, бо на місці не було власників, викликали поліцію і склали відповідний протокол.

Обранець вважає незаконною стіну, зведену навпроти його вікон, тому він і взявся самотужки все прибирати.

Згодом на дах будівлі, де депутат розбирав стіну, зійшлися кілька патрульних поліцейських та представників Нацгвардії. Правоохоронці просили депутата зупинитися - принаймні, поки не прибуде слідчо-оперативна група.

Читайте також: Будівництво "готелю Чесанова" у Чернівцях не погоджувалося з міністерством культури, - Бурбак

Пізніше поліцейські таки умовили депутата припинити свої дії та вивели обранця на вулицю для того, щоб він дав їм свої пояснення.

Юрист фірми "Жесар", яка володіє приміщенням, на якому пан Чесанов управлявся в будівельних здібностях, каже, що вся проблема у тому, що депутат заліз зі своїм готелем на чужу землю.

"Її частина побудована на землі, яка орендована ТОВ "Жесар" у міської ради. Вони захопили приблизно 1,6 м.", - повідомив юрист фірми Олександр Маркідонов.



Нагадаємо, раніше Державна архітектурно-будівельна інспекція заявила, що готель депутата Чесанова на вулиці 28 червня збудований незаконно.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Переправляв ухилянтів і контрабанду: на Буковині затримали начальника відділу прикордонного загону
28 712
"Очевидні проблеми зі здоров’ям": омбудсмен обурився станом мобілізованих у Чернівцях, - відео
21 197
Командир 107-ї бригади ТрО прозвітував про перші 50 днів роботи: що вдалося зробити
16 695
У ЧНУ хлопець зробив пропозицію коханій на врученні дипломів: вона відповіла «так»
10 821
Однорічний Влад живе у лікарні Чернівців без батьків: як можна його підтримати
9 544
У Чернівцях водій автобуса допоміг повернути матері загублену дитину
9 465
Після аварії під Чернівцями померла 11-місячна дівчинка: за кермом був батько дитини
8 797
За лічені дні зібрали значну суму: як буковинці допомагають родині після трагедії на Дністрі
8 737
Довгий час вважався зниклим безвісти: на війні загинув буковинець Костянтин Грекул
7 911
Смертельна аварія на Буковині: через п'яного водія загинуло немовля
7 511