Винуватцю трагічної ДТП у Костичанах на Буковині оголосили підозру про вчинення злочину

Новини Чернівців / кримінал
4 333
0
Винуватцю трагічної ДТП у Костичанах на Буковині оголосили підозру про вчинення злочину

62-річному водію, який був за кермом позашляховика, який на смерть збив 14-річного хлопця у Костичанах, оголосили підозру у скоєнні злочину.

Про це кореспонденту molbuk.ua повідомила співробітниця прес-служби ГУ Нацполіції в Чернівецькій області Тетяна Андрійчук.

За її словами, підозру водію оголосили ще 25 травня.

- 25 травня йому офіційно оголосили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення. Також він зобов`язався при першій же потребі бути присутнім у слідчому управлінні, - повідомила вона.

Як відомо, за фактом ДТП слідчими відкрито кримінальне провадження за ознаками частини 2 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу Укрїни.

Також у прес-службі ГУ НП кореспонденту molbuk.ua повідомили, що слідчі дії у справі по ДТП ще тривають. Правоохоронці пообіцялии згодом повідомити про місцезнаходження підозрюваного.

Нагадаємо, 29 квітня у селі Костичани Новоселицького района сталася трагічне ДТП, внаслідок якої загинув 14-річний хлопець. Дитина померла від отриманих травм в реанімаційному відділенні ЦРЛ.

Підозрюють у злочині 62-річного високопосадовця Молдови і уродженця села Костичани Віктора Каптаря, який говорить, що у нього стався серцевий напад за кермом.

Проте місцеві стверджують, що бачили за кермом жінку.

Також раніше повідомлялося, що правоохоронці обіцяли дати для журналістів прес-конференцію, коли стануть відомі нові обставини трагедії.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях підірвали 90-метрову трубу на території колишньої «Буковинки» - відео
5 127
Літній шопінг у розпалі: що і за скільки можна придбати на Калинівському ринку
4 246
Популярний мобільний оператор готує зміни для українців з 1 липня: що відомо
4 195
Картину чернівчанки презентували на найбільшій виставці творчих талантів у Манчестері
3 990
На Буковині проведуть в останню путь воїна Володимира Новака
3 564
«Там було все. Зараз усе зруйноване»: історії переселенців, які живуть у шелтері Новоселиці
2 732
У Чернівцях завершився Миколайчук OPEN: оголосили переможців 2026 року
2 579
На 59-му році життя помер президент ФК «Садгора» Сергій Антонюк із Чернівців
2 022
На Буковині тривають пошуки 96-річного чоловіка, який пішов з дому і не повернувся
1 884
У Чернівцях попрощалися із полковником Андрієм Рємізовим: він помер у ворожому полоні
1 861