У Чернівецькій облраді хочуть перейменувати ПАТ «Дністровська ГАЕС»

Новини Чернівців / новини
5 475
0
У Чернівецькій облраді хочуть перейменувати ПАТ «Дністровська ГАЕС»

На сайті Чернівецької обласної ради з’явився проект рішення "Про звернення депутатів Чернівецької обласної ради VII скликання до Міністра енергетики та вугільної промисловості України Насалика І.С.", згідно з яким обранці пропонують змінити назву ПАТ "Дністровська ГАЕС".

Зокрема, у зверненні до міністра йдеться:

"ПАТ "Дністровська ГАЕС" здійснює експлуатацію виключно Дністровської ГЕС-2, що розташована у районі с. Козлів Могилів-Подільського району Вінницької області на межі з Республікою Молдова та призначена для регулювання стоку Дністра при піковому режимі роботи агрегатів ПАТ "Укргідроенерго" (філія Дністровська ГЕС, директор Клим В.С. та філія "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС", директор Субота В.Й.). Власне ж, Дністровська ГАЕС розташована на території Сокирянського району Чернівецької області, на межі з селами Василівка та Розкопинці.

Відповідно, ПАТ "Дністровська ГАЕС" (генеральний директор Лунін С.С.) є окремою юридичною особою та навіть не є структурним підрозділом ПАТ "Укргідроенерго".

Тож назва "Дністровська ГАЕС" в обох випадках досить часто викликає необгрунтовані непорозуміння та викривлення достовірних повідомлень про події та факти серед місцевого населення, тих, хто не володіє офіційною інформацією про відмінність діяльності цих двох різних гідроенергетичних підприємств, а також, що дуже прикро, серед численних ЗМІ.

Тому доцільно це питання переглянути на державному рівні з тим, аби змінити назву товариства, яким керує Лунін С.С., відповідно до його діяльності".

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Чернівчанка Гринчук написала заяву про відставку та заперечила, що ночувала у Галущенка
33 026
Знову гірка втрата. Загинув воїн із Буковини Василь Гуцул
8 972
Хто відповідає за справедливість графіків відключень світла: в "Укренерго" пояснили
7 744
Коли будемо завтра без світла: графік знеструмлень на Буковині 13 листопада
6 292
Посеред дороги встановили ліхтарі: як виглядає вулиця Заньковецької
6 215
Знову гірка втрата: на війні загинув молодий воїн з Буковини Богдан Пантя
6 090
Графік відключень світла у Чернівецькій області на сьогодні, 12 листопада
5 773
На Донеччині мати 18 років зберігала тіло померлої доньки у квартирі: подробиці жахливої історії
5 125
У Чернівецькій ОВА розповіли про порушення митрополита Лонгина у вихованні дітей
4 607
"Щодня проїжджаю 200 кілометрів містом": історія жінки, яка кермує автобусом у Чернівцях - відео
4 521

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.