«Ви ще не бачили, як його готують!»: у мережі обурились через масштабну гору викинутого хліба у Чернівцях

Новини Чернівців / новини
14 472
0
«Ви ще не бачили, як його готують!»: у мережі обурились через масштабну гору викинутого хліба у Чернівцях

У мережі активно обговорюють масштабну гору викинутого черствого хліба та хлібобулочних виробів, яку виявив у Чернівцях один із користувачів Facebook.

Відповідну світлину у ФБ-спільноті СтопХАМ опублікував користувач Родіон Бабин, пише molbuk.ua

У своєму дописі він встановив геолокаційні дані "Чернівецький хлібзавод".

Пізніше його світлину поширили у Facebook і інші чернівецькі користувачі соцмереж.



У коментарях до допису користувачі Facebook переважно висловлюють обурення від побаченого.

"Який жах ...хліб по землі валяється...", - пише користувачка Любов Свіріденко.

"Хліб зацвілий, можливо погано випечений. брак. а колись люди голодували..", - написала Галина Леонтій.

"Це просто жах. Магазини не регулюють раціонально замовлення. Таке марнотрацтво, таке знущання над самим святим-ХЛІБОМ!!!", - висловилась у коментарі користувачка соцмережі Татьяна Танюша.

"Вы ещё не видели как хлеб пекут", - написав Андрій Краснюк.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
[xfgiven_reclama][/xfgiven_reclama]

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують