У Чернівцях - транспортний колапс: маршрутки «ігнорують» пасажирів, на зупинках - натовпи людей

Новини Чернівців / топ новини / новини
9 802
0
У Чернівцях - транспортний колапс: маршрутки «ігнорують» пасажирів, на зупинках - натовпи людей

У Чернівцях через значне зменшення кількості маршруток виникли натовпи людей на зупинках громадського транспорту.

Як повідомляє кореспондент molbuk.ua, жителі міста масово нарікають, що громадський транспорт, зокрема, маршрутки, їздять рідко, не за графіком.

Деякі маршрутки проїжджають повз зупинки порожніми, не забираючи пасажирів. Люди скаржаться, що чекають на маршрутки по півгодини, не можуть добратися до і з роботи. У результаті на зупинках утворюється натовп людей, а громадський транспорт переповнений.

- Я сьогодні вранці (24 лютого) півгодини чекала на маршрутку, щоби добратися від вулиці Героїв Майдану у районі вулиці Рівненської до центру, - повідомила чернівчанка Галина. - У маршрутку №11 не влізла, настільки вона була переповненою. Повз проїхав порожній автобус №12, але навіть не зупинився. У результаті сіла в тролейбус, та й то заледве, так багато в ньому було людей.

- Учора ввечері (23 лютого) на вулиці Степана Бандери натовп на зупинці стояв. 11-ка чи 12-ка під'їхала повільно, народ до неї, а водій по газах, - розповів чернівчанин Олег. - Довелося підніматися на Соборну площу і сідати на тролейбус №6 — тролейбуси їздити за графіком.

- Я вчора додому півтори години добиралась від "Формаркету” (перехрестя на вулиці Героїв Майдану та проспекту Незалежності) до Київської, - каже чернівчанка Інна.

- А я вчора понад 40 хвилин стояла на зупинці... Мала йти на тренування.. Так і не пішла, - скаржиться чернівчанка Христина.

- Сьогодні повторилася історія минулого тижня. Знову на кінцеву зупинку на Верхній Южці приїхала битком набита маршрутка. З 30 людей, які стояли на зупинці, пощастило втиснутися в неї лише трьом. Але через дві зупинки в район Нижньої Южки зламалися двері і водій випустив пасажирів, повернувши гроші за проїзд, - написала у фейсбуці користувачка Олена Огородова. - У результаті, коли до тих, хто стояв на зупинці, додалися пасажири з моєї маршрутки, утворилася навиданий за розмірами натовп “офісного планктону”. На годиннику 8.50 і було зрозуміло, що всі безнадійно запізнилися. Одні виходили на проїжджу частину дороги і вглядалися в далину, чи не їде ще щось, інші гарячково передзвонювали, попереджуючи про своє запізнення...



Дехто з чернівчан припускає, що перевізники влаштували цей транспортний колапс зумисне, щоби їм підвищили тарифи на проїзд.

Нагадаємо, Чернівецька міська рада за пропозицією “свободівця” Андрія Ілюка ухвалила мораторій на підвищення вартості проїзду в громадському транспорті до 31 березня.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Призначили керівника Чернівецького обласного ТЦК та СП: він працював у Донецькій області
22 346
На заході України зранку гриміли вибухи: що відомо про ворожі удари
5 616
У Чернівцях зросте квартплата: яка компанія підвищила тариф
3 965
На Буковині жінку вкусила змія на городі: постраждалу госпіталізували
3 965
До Чернівців призначили додатковий поїзд: Укрзалізниця оновлює літній графік
3 725
«Його голос та гру на гітарі пам’ятають усі»: що відомо про відважного захисника з Буковини Владислава Каралаша
3 717
На Буковині правоохоронець переправляв військовозобов'язаних за кордон
3 361
Клічук наклав вето на рішення депутатів про звільнення Юрія Лесюка та скасування конкурсу директорів шкіл
3 290
У Чернівцях 1 червня тимчасово перекриють рух на Соборній площі
2 541
Призначено нового керівника «Чернівціводоканалу»: що про нього відомо
2 192