Через нові тролейбуси у Чернівцях виникли конфлікти з перевізниками, - Каспрук

Новини Чернівців / новини / гаряча тема
5 159
0
Через нові тролейбуси у Чернівцях виникли конфлікти з перевізниками, - Каспрук

Новими спареними тролейбусами у Чернівцях незадоволені перевізники.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив міський голова Чернівців Олексій Каспрук, пише molbuk.ua

- Маємо вже певні неофіційні конфлікти з перевізниками – коли під’їжджає до зупинки такий великий тролейбус, він забирає всіх пасажирів, маршруткам тоді там нічого робити, - сказав мер. - Сподіваюся, що це лише емоції, обійдеться без погроз і звернень до правоохоронців, має бути здорова конкуренція.

Каспрук нагадав, що планувалося придбати 26 спарених вживаних тролейбусів, однак виникли проблеми з закупівлею через обмежену пропозицію – їх залишилося в Європі небагато. Зараз Чернівці отримали лише 4, ще 2 привезуть до кінця року.

Нагадаємо, один з нещодавно привезених до Чернівців тролейбусів-"гармошок" "Шкода-15Тр" почав возити пасажирів.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
[xfgiven_reclama][/xfgiven_reclama]

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують