Прикордонникам надали такі ж права, як і поліції

Новини Чернівців / новини
2 830
0
Прикордонникам надали такі ж права, як і поліції

Відтепер на ділянках доріг у межах прикордонної смуги на вимогу працівника Держприкордонслужби водій повинен зупинитися і пред'явити необхідні документи.

Це одна зі змін до правил дорожнього руху щодо прикордонних територій в Україні, що днями вступили в дію.

Про це під час брифінгу у середу, 23 листопада, повідомив заступник начальника штабу Чернівецького прикордонного загону підполковник Сергій МАЗУР, пише molbuk.ua

-Відтепер на ділянках доріг у прикордонній зоні на вимогу уповноваженої особи Держприкордонслужби водій повинен зупинитися з дотриманням вимог цих правил, - наголосив С. Мазур. - А також пред'явити для перевірки реєстраційний документ на транспортний засіб (для транспорту Збройних Сил, Національної гвардії, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, Держспецзв'язку, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту — технічний талон). А також водій повинен дати можливість оглянути транспорт і перевірити номери його агрегатів.

Окрім того, вносяться зміни й до деяких дорожніх знаків та запроваджуються нові інформаційно-вказівні знаки, зауважив Сергій Мазур:

“Наприклад, до знаку “в'їзд заборонено” додається абзац щодо запобігання в'їзду на дороги, що безпосередньо простягаються у межах прикордонної смуги до держкордону і не забезпечують пересування до встановлених пунктів пропуску через держкордон. А до інформаційно-вказівних додаються знаки, що визначають початок та кінець прикордонної смуги та контрольованого прикордонного району”, - наголосив заступник начальника штабу.

Прикордонникам надали такі ж права, як і поліції


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Велике горе для всіх»: що відомо про родину з Чернівців, яка загинула в ДТП у Болгарії
12 406
Купили будинок за 3000 доларів: дизайнерка з Сум переїхала у село на Буковині і веде блог
8 161
У ЄС запустять новий зручний для українців поїзд: яка ціна квитків і карта руху
7 295
Після гроз Буковину накриє аномальна спека: коли чекати до +37°
6 710
Знову гірка втрата: у боях за Україну загинув 24-річний буковинець Микола Мельник
3 613
Підтвердилася загибель зниклого безвісти захисника Віталія Шевчука з Буковини
2 966
ЧНУ у лідерах вступної кампанії: які спеціальності стали найпопулярнішими
2 447
«Відійшла ціла епоха»: померла багаторічна працівниця Чернівецького музею Марія Унгурян
2 289
«Оплатила проїзд, а тебе пробачають»: чернівчанин розповів про конфлікт із контролеркою
2 288
На Буковині прощаються з прикордонником Костянтином Руснаком
2 254