"Мені цікаво, як і хто себе проявить в такі моменти": Фищук заперечив, що у нього передінсультний стан

Новини Чернівців / політика, влада
2 922
0
"Мені цікаво, як і хто себе проявить в такі моменти": Фищук заперечив, що у нього передінсультний стан

Голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук спростував інформацію про те, що медики діагностували у нього гіпертонічний криз.

Про це Фищук повідомив сьогодні у телефонній розмові з журналістом molbuk.ua

Зокрема він повідомив, що зараз перебуває на стаціонарному лікуванні у терапевтичному відділенні однієї з лікарень Чернівців. У нього справді були проблеми із артеріальним тиском, але він заперечує інформацію, яку поширюють у мережі Facebook, начебто він перебуває у передінсультному стані.

"Справді, я зараз на лікарняному. Сьогодні президент проводив нараду з головами ОДА. Я хотів поїхати, але не зміг, бо лікарі не відпустили", - сказав він.

Фищук сказав, що у неділю в нього піднявся артеріальний тиск, у зв’язку з чим він був змушений звернутися до медиків. Крім того, зараз він лікує нирки.

"Якщо пригадуєте, у мене роки чотири тому була травма – коли я впав і пошкодив ребро. От і зараз, можливо, нирка дала ці наслідки. Взагалі почуваюся нормально", - сказав голова ОДА.

"У неділю в мене піднявся тиск до 150, але він швидко нормалізувався. Вже до них сюди потрапив, то вони сказали пройти всі оці МРТ, УЗД...", - додав Фищук.

"У мене справді тиск піднявся трохи, але це не є якимось кризом. Зараз лікуємо нирку. Тиск, буквально зразу, в неділю через години дві стабілізувався", - сказав голова ОДА.

Що ж до чуток, які поширює у соцмережі блогер Михайло Шморгун, Фищук пожартував, що в такі моменти він спостерігає за тим, "як хто себе проявить".

"Мені деколи цікаво, до чого воно дійте. Я іноді спеціально чекаю, бо хочу побачити, хто себе і як проявить", - сказав губернатор.

"Він якщо не з роботи звільняє, то когось передчасно хоронить. Якщо не контрабанда, то ще щось...", - додав О. Фищук.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Чернівчанин отримав на НМТ 600 балів і став рекордсменом елітної Київської школи
31 841
Кинувся рятувати синів і зник: на Дністрі шукають чоловіка та двох малолітніх дітей
30 800
Сезон у розпалі: скільки на ринках Чернівців коштують літні ягоди
7 842
У Чернівцях стартував сезон кавунів і динь: скільки коштують та звідки їх привозять
7 608
Співали «гімн СВО» й чекали на окупантів: у Чернівцях винесли вирок прихильникам РФ - відео
6 766
У Дністрі втопився 16-річний хлопець: тривають пошуки тіла
6 502
Виховували 9 дітей: що відомо про родину з Буковини, яку спіткала трагедія на Дністрі
6 207
Нові підозри на Буковині: поліція виявила розкрадання коштів на ремонтах закладів освіти
6 179
Трагедія на Дністрі: на Буковині з річки дістали тіла батька, дитини та юнака
6 063
«Непоправна втрата»: на Буковині попрощалися з військовим лікарем Іларіоном Дячуком
6 034