Діти з Буковини відпочиватимуть влітку у Хорватії та Польщі

Новини Чернівців / Життя
1 914
0
Діти з Буковини відпочиватимуть влітку у Хорватії та Польщі

Діти учасників антитерористичної операції з Буковини відпочинуть цього літа в Хорватії та Польщі.

Про це на прес-конференції розповів начальник управління молоді та спорту Чернівецької ОДА Богдан Вітовський.

- Планується відпочинок дітей у Хорватії, - зауважив Б. Вітовський. - Це 44 дитини та супроводжуючі. Поки що точної дати виїзду немає. Крім того, є ймовірність відпочинку дітей в Угорщині. Проте ми ще не знаємо, скільки дітей та коли саме поїдуть на відпочинок в цю країну. Також 30 дітей відпочинуть цього року в місті Конін (Польща). Це чернівецькі дітки.

Відпочинок за кордоном дітям нічого не коштує.

"Наші витрати - довести дітей, решту оплачує країна, що приймає дітей, - зазначив Богдан Вітовський. - Дітки ні за що платити не будуть".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
[xfgiven_reclama][/xfgiven_reclama]

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують