"Містобуд" вимагає у Каспрука 702 тисячі гривень

Новини Чернівців / топ новини / політика, влада
5 015
0
"Містобуд" вимагає у Каспрука 702 тисячі гривень

Комунальне підприємство "Містобуд" судиться зі своїм колишнім керівником, депутатом міськради від фракції "Фронт змін" Олексієм Каспруком щодо повернення грошей, які фірма заборгувала за період керівництва Каспрука.

Про це у своїй доповіді на сесії міськради у четвер повідомив нинішній керівник комунального підприємства Іван Гораш, передає кореспондент molbuk.ua

"У 2011 році на підприємстві проводилась перевірка державної фінансової інспекції, - каже керівник "Містобуду". - За період з 2008 по 2011 роки підприємством керував Олексій Каспрук. Результати ревізії фінансової інспекції виявили певний ряд порушень, які ми згідно чинного законодавства зобов’язані усунути. Рішення Чернівецького адміністративного суду від 18 грудня 2012 зобов’язує комунальне підприємство "Містобуд"повернути ці кошти.Тому було підготовлено певні судові позови. Від попереднього керівника Олексія Каспрука ми маємо повернути 702 тисячі 224 гривні. Позов зараз знаходиться в суді".

"Містобуд" вимагає у Каспрука 702 тисячі гривень


"Підприємство "Міськбуд Моноліт" було замовником певних робіт на будівництві митного терміналу на Вадул-Сиретській митниці на суму 1 млн. 32 тисячі гривень. З них 330 тисяч замовник погасив. А залишковий борг залишився в розмірі 702 тисячі 224 гривні. Але претензійно-позовна діяльність не велась на підприємстві протягом двох років і підприємство "Міськбуд Моноліт" ліквідували за місяць до звільнення пана Каспрука, який не забезпечив своєчасне повернення цих коштів", - йдеться у доповіді Івана Гораша.

Нагадаємо, депутат міськради Олексій Каспрук звільнився з посади керівника підприємства "Містобуд" в листопаді 2011 році. Це підприємство він очолював п’ять років.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 203 193
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
121 353
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
20 765
1500 вишитих рушників і живий коридор: у Чернівцях проведуть масштабний флешмоб
16 935
У Чернівцях виставили на аукціон землю під багатоповерхівку: яка стартова ціна
16 204
Батька і сина, підозрюваних у жорстокому вбивстві 21-річної жінки, взято під варту
14 629
Вважався зниклим безвісти: на Буковині зустрінуть траурний кортеж із воїном Русланом Горичаном
13 986
Знову гірка втрата: на війні загинув військовий з Буковини Іван Назаров
13 593
У Чернівцях попрощалися з молодшим сержантом Ігорем Ярошенком
11 748
ПЦУ визнала святим митрополита Буковини і Далмації
10 816