У Чернівцях поліція зі скандалом затримала директора дорожньої фірми, яка ремонтує Героїв Майдану – відео

Новини Чернівців / топ новини
13 163
0
У Чернівцях поліція зі скандалом затримала директора дорожньої фірми, яка ремонтує Героїв Майдану – відео

У Чернівцях правоохоронці зі скандалом затримали представника фірми-підрядника, яка ремонтує вулицю Героїв Майдану.

Як повідомляється на Facebook-сторінці компанії "ПБС", у вівторок начальника Чернівецької дільниці Олександра Ластівку поліція пов’язала у кайданки, пише molbuk.ua



"І це лише за неправильне паркування поблизу об’єкту, де проводиться ремонт дороги", - йдеться у повідомленні фірми "ПБС".

Як зазначається у дописі, правоохоронці застосували силу проти Ластівки, посадили у автомобіль, після чого він втратив свідомість.



"Так, я визнав, що припаркувався у недозволеному місці, вибачився і прийняв всі постанови поліції, погодившись сплатити штраф. Але потім щось пішло не так. Після того, як я хотів взяти у них рахунок, щоб подивитись, яку суму я маю сплатити, поліцейські наділи на мене кайданки. Вони поводились зі мною дуже грубо. Так як я вже немолодий чоловік, у мене підвищився тиск, мені стало дуже погано і у машині я втратив свідомість", - розповідає Олександр Ластівка.

Водночас у поліції розповіли, що чоловік "поводив себе незрозуміло" і міг завдати шкоду собі або оточуючим.

"Екіпажем патрульної поліції виявлено порушення правил дорожнього руху – автомобіль Pajero Sport порушив п.15.9.ґ ПДР України. Підійшовши до автомобіля, інспектори встановили власника та винесли постанову. Громадянин почав поводити себе незрозуміло, в результаті чого даного громадянина було затримано – так як він міг завдати шкоди собі чи оточуючим. Вже перебуваючи в службовому автомобілі чоловік поскаржився на стан здоров’я. Поліцейські викликали бригаду ЛШМД. Оглянувши даного громадянина, лікар повідомив, що з ним все добре", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Також у поліції зазначили, що за результатами експертизи на стан сп’яніння, чоловік був тверезим.



"На водія винесено постанову ст. 122 КУпАП (перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху) та складено протокол ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство)", - повідомила прес-служба поліції.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Африканська спека накрила Україну: синоптик назвав дату, коли стане прохолодніше
12 248
На Буковині попрощаються з відважним захисником Василем Мацейком
6 099
У Києві через обстріл майже 30 постраждалих: горіли "швидкі", будинки та кіностудія
5 537
У Дністровському водосховищі - критично низький рівень води: на ГЕС зменшили виробіток електроенергії
5 531
Пенсії в Україні оформлюватимуть інакше: кому від серпня стаж зараховуватимуть за новими правилами
4 881
Пенсіонерам необхідно змінити картки: один із великих банків припиняє роботу з Пенсійним фондом
4 525
Реставрація за 2,6 млн грн так і не почалася: на Буковині судитимуть підрядника
4 309
Курс валют на 1 серпня: скільки коштують долар, євро і злотий
4 255
У басейн забороняють приносити воду та їжу: фахівчиня пояснила, чи це дозволено
3 857
Нові виплати, тарифи й правила: до яких змін готуватись українцям у серпні
3 236