DataLife Engine > Новини світу / новини > Глава МЗС Німеччини виступив проти посилення санкцій щодо Росії

Глава МЗС Німеччини виступив проти посилення санкцій щодо Росії

Глава МЗС Німеччини виступив проти посилення санкцій щодо Росії

Глава МЗС Німеччини занепокоєний наслідками санкцій, падінням цін на нафту, девальвацією рубля, їх впливом на економіку Росії і виступає проти запроваждення жосткіших санкцій.

Про це він сказав і інтерв’ю журналу Der Spiegel.

За словами Штайнмаєра, той хто хоче поставити економіку Росії на коліна, глибоко помиляється, якщо вірить, що таким чином можна досягнути більшої безпеки в Європі.

"Я можу лише застерегти від цього", - сказав він.

Глава МЗС Німеччини висловився проти посилення наявних санкцій проти Росії. На його думку, Росія зараз уже сплачує ціну за втрату довіри до себе у зв'язку з українською кризою.

Суттєве падіння курсу російського рубля разом із падінням світових цін на енергоносії, за словами Штайнмаєра, означає міцну економічну та фінансову кризу, яка безумовно матиме, в тому числі, й внутрішньополітичні наслідки.

"Це не може бути в наших інтересах, аби ця криза повністю вийшла з-під контролю", - сказав він.

Нагадаємо, раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що санкції проти РФ триватимуть доти, доки вона не почне поважати суверенітет України.



Повернутися назад