DataLife Engine > Новини світу / новини > Депардьє став почесним громадянином Бельгії

Депардьє став почесним громадянином Бельгії

Депардьє став почесним громадянином Бельгії

Французький актор Жерар Депардьє став почесним громадянином Бельгії, передає УНН з посиланням на Франс Прес.

У кінці 2012 року Ж.Депардьє купив будинок в містечку Нешен, розташований у франкомовній валлонської комуні Естемпьюі на півдні-заході Бельгії недалеко від кордону з Францією.

На честь актора була влаштована урочиста церемонія, після якої Ж.Депардьє влаштовує барбекю-вечірку для 200 людей з нагоди свого новосілля. Сам же актор сказав, що жити в Нешене чудово.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Ж.Депардьє, обурений планами уряду Франції збільшити "податок для багатих" до 75%, заявив про намір відмовитися від французького громадянства. На початку січня актор отримав російський паспорт, однак зберіг французьке громадянство.

Пізніше Ж.Депардьє також отримав постійну прописку в столиці Мордовії Саранську. Згодом стало відомо про його намір отримати громадянство ще в низці країн. За його словами, чим більше у нього буде паспортів, тим більше країн він зможе відвідувати без віз.



Повернутися назад