DataLife Engine > Новини світу > США та Ірак почали переговори щодо виведення американських військ – Bloomberg

США та Ірак почали переговори щодо виведення американських військ – Bloomberg



США та Ірак почали переговори щодо виведення американських військ з країни. Ірак і офіційні представники військової коаліції на чолі з США по боротьбі з терористичним угрупованням "Ісламська держава" (ІДІЛ) розпочали переговори в Багдаді в суботу, 27 січня, щоб переглянути майбутнє місії.

Про це йдеться в заяві офісу прем'єр-міністра Іраку Мохаммеда Шиї Аль-Судані, повідомляє Bloomberg.

{reklama}

Хоча Аль-Судані заявив, що хоче узгодити зі США та їхніми союзниками дату виведення їхніх військ з Іраку, Міністерство оборони у Вашингтоні заявляє, що ці зустрічі не є переговорами про виведення американських військ з Іраку.

На порядку денному засідань Вищої військової комісії США та Іраку стоять три питання:

загроза з боку ІДІЛ;
оперативні та екологічні вимоги;
зміцнення сил безпеки Іраку.

Після огляду "буде сформульовано конкретний графік завершення військової місії коаліції і переходу до двосторонніх відносин у сфері безпеки між Іраком, США і країнами-партнерами по коаліції", – йдеться в заяві іракської сторони.

"Наші іракські партнери запевнили нас у своїй прихильності до спільної роботи над формуванням майбутнього військової присутності США і остаточної поразки ІДІЛ", – заявила прессекретарка Пентагону Сабріна Сінгх.

За її словами, переговори "дозволять перейти до міцного двостороннього партнерства в галузі безпеки між США і Іраком".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад