DataLife Engine > Новини світу / новини > Росія вже встановила «робочі контакти» з талібами в Афганістані

Росія вже встановила «робочі контакти» з талібами в Афганістані


Російська Федерація вже встановила "робочі контакти" з талібами, які захопили владу в Афганістані. У свою чергу, ті дали гарантії безпеки іноземним дипломатичним місіям.

Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Росії.

{reklama}

Повідомляється, що Москва стежить за тим, як влада в Афганістані переходить до "Талібану". Також повідомляється, що ситуація в Кабулі і Афганістані стабілізується.

"Таліби приступили до наведення громадського порядку, підтвердили гарантії безпеки місцевих жителів та іноземних дипмісій", - йдеться в повідомленні.

Також МЗС Росії закликає афганські сторони утримуватися від насильства.

"Посольство Росії в Кабулі продовжує функціонувати в штатному режимі. Встановлено робочі контакти з представниками нової влади з метою забезпечення безпеки Російської закордонної установи", - додали в міністерстві.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад