В Японії буде випущений останній відеомагнітофон VHS
Японська компанія Funai Electric, останній відомий виробник відеомагнітофонів, припинить випуск даних пристроїв до кінця місяця.
Funai займалася випуском відеомагнітофонів більше 30 років. Однак падіння продажів і важкодоступність комплектуючих змусили японську компанію відмовитися від виробництва даного виду техніки.
Funai зайнялася випуском відеомагнітофонів VHS в 1983-му році після невдалої спроби запустити свій власний формат CVC в 1980-му. В кращі часи компанія продавала близько 15 мільйонів відеомагнітофонів на рік, але в минулому році продажі скотилися до 750 тисяч.
Видеомагнитофонам VHS вдалося надовго пережити конкуруючі програвачі Betamax. Їх припинили випускати ще у 2002-му році, однак виробництво касет даного формату тривало аж до листопада 2015-го.
Що стосується касет VHS, то вони в даний час стають предметом колекціонування. Вартість деяких касет з особливо рідкісними фільмами може доходити до $1900.
Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Повернутися назад