DataLife Engine > Новини світу / новини > Путін пожалівся, що ніхто не вірить, що він не хоче відновити СРСР

Путін пожалівся, що ніхто не вірить, що він не хоче відновити СРСР

Путін пожалівся, що ніхто не вірить, що він не хоче відновити СРСР

Позиція Європи та США щодо України пов'язана не з захистом інтересів країни, а зі спробою перешкодити відтворенню Радянського Союзу.

Таку думку у документальному фільмі "Світопорядок" в ефірі "Росії 1" висловив президент Росії Володимир Путін, пише РІА "Новости".

"Переконаний, що позиція наших західних партнерів, європейських і американських, пов'язана не із захистом інтересів України, а пов'язана зі спробою перешкодити відтворенню Радянського Союзу, і ніхто не хоче нам вірити, що у нас немає мети відновити Радянський Союз", - заявив Путін.

Він додав, що "сама гіпотетична можливість об'єднання зусиль" в рамках економічних, інтеграційних процесів, які "робили б і Росію, і Україну більш конкурентоспроможними у світовій економіці", дозволили б і Україні, і Росії "зайняти більш гідне місце в сучасній системі розподілу праці на міжнародних та світових ринках".

"Навіть сама ця гіпотетична можливість, мабуть, не дає як слід добре і глибоко спати нашим партнерам", - додав Путін.

При цьому президент РФ заявив, що "утримувати Україну ніхто не хоче", а фінансове навантаження хочуть перекласти на Росію.

"Мільярд дадуть, два, пообіцяють гарантії якісь. При цьому ще хочуть перекласти навантаження фінансове на Росію: і кредити не хочуть повертати, хоча ми запропонували дуже хороший, комфортний, на мій погляд, питання вирішення заборгованості", - сказав Путін.

Як відомо, 18 грудня Кабінет міністрів наклав мораторій на виплату боргів перед Росією на загальну суму 3 млрд 582 млн доларів. Яценюк уточнив, що мова йде про три боргових зобов'язаннях - бондах на суму 3 млрд 75 млн доларів, а також боргах двох компаній перед російськими банками - КБ "Південне" і "Укравтодор" на загальну суму 507 млн доларів.

Раніше президент РФ Володимир Путін заявляв про згоду Росії реструктуризувати борг України, однак у підсумку сторони так і не домовилися.
Рада директорів Міжнародного валютного фонду визнала борг України на 3 млрд доларів перед РФ суверенним, а не комерційним.



Повернутися назад