DataLife Engine > політика, влада / новини > Податок на нерухомість знову відклали

Податок на нерухомість знову відклали

Верховна Рада перенесла на півроку введення податку на нерухомість.

Про це заявив голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Віталій Хомутиннік, коментуючи прийняті сьогодні зміни до Податкового кодексу, передає ЛІГАБізнесІнформ.

"Була пропозиція Кабінету міністрів, з якою погодився комітет, щодо перенесення набуття чинності норми про оподаткування нерухомості", - пояснив він.

"Пропозиція Кабінету міністрів була перенести цю норму на рік, ми погодилися перенести на півроку, тобто, з другої половини 2012 року податок на нерухомість повинен почати діяти, після того як буде введений єдиний реєстр нерухомості в Україні", - сказав Хомутиннік.

Нагадаємо, що згідно з законопроектом, ставку податку на квартири до 240 кв м і будинки до 500 кв м пропонується встановити на рівні 1% мінімальної зарплати за квадратний метр житлової площі (9,6 грн).

Для великих квартир і будинків ставка податку повинна скласти 2,7% мінімальної зарплати за квадрат (25,92 грн). Варто відзначити, що під поняттям житлової площі слід розуміти не усю площу квартири чи будинку, а тільки такі кімнати, як спальня або вітальня. Кухні, коридори, санвузли житловою площею не вважаються.



Повернутися назад