DataLife Engine > Новини України / новини > Коаліція в Раді продовжить працювати - Порошенко

Коаліція в Раді продовжить працювати - Порошенко

Коаліція в Раді продовжить працювати - Порошенко

Президент України Петро Порошенко висловив переконання, що чинна парламентська коаліція продовжить свою роботу.

"До сьогоднішнього голосування, як із загальноконституційних питань, цілком природно приєдналися і позафракційні. Конституційні зміни повинні об'єднувати всю Верховну Раду. І це ніяк не означає переформатування коаліції. Діюча коаліція, незважаючи на сьогоднішні події, продовжить працювати. Тому що саме це необхідно в інтересах України. Інші варіанти не розглядаються навіть у теорії", - сказав Порошенко у відеозверненні 31 серпня.

Він також заявив, що частина депутатів із коаліції проявила цинізм перед місцевими виборами 25 жовтня і "замість того, щоб свою вируючу енергію направити на боротьбу із зовнішнім ворогом, атакували президента і верховного головнокомандувача власної країни, а також розгорнули кампанію проти наших найближчих союзників - США, Німеччини, Франції, ЄС".

Раніше повідомлялося, що Президент України Петро Порошенко описав похмуре майбутнє, яке загрожувало б Україні у випадку провалу голосування щодо децентралізації.

Вранці, 31 серпня, біля Ради зібралися тисячі активістів, вимагаючи не голосувати за зміни до Конституції України, які передбачають децентралізацію влади. На їхню думку, це легітимує проросійських сепаратистів в Донбасі.

Під час зіткнень із правоохоронцями невідомі кинули бойову гранату у бійців Національної гвардії, які охороняють будівлю парламенту. Внаслідок цього поранення отримали більше сотні правоохоронців, пізніше стало відомо, що 24-річний силовик помер від влучання осколка в область серця.

У МВС уже заявили, що зловмисник, який кинув гранату затриманий - це Ігор Гуменюк, який назвався бійцем добровольчого батальйону СІЧ і членом ВО Свобода.



Повернутися назад