DataLife Engine > Новини України / новини > Голові Запорізької ОДА за силовий розгін Майдану дали умовний термін

Голові Запорізької ОДА за силовий розгін Майдану дали умовний термін

Голові Запорізької ОДА за силовий розгін Майдану дали умовний термін

Кіровський райсуд Кіровограду визнав голову Запорізької облради Віктора Межейка винним в силовому розгоні Євромайдану, але дав йому умовний термін.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

Суд визнав голову Запорізької облради винним та призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі, але з іспитовим строком на 3 роки.
Межейка також позбавили права обіймати певні посади строком на 3 роки.

Під час судових дебатів голова облради винним себе не визнав.

Прокуратура вважає такий вирок занадто м'яким і буде його оскаржувати. Прокурори просили для Мужейка 7 років в'язниці.

Як відомо, справу проти Мужейка та екс-губернатора Запорізької області Олександра Пеклушенка відкрили у вересні минулого року за статтею "організація масових заворушень за попередньою змовою групою осіб".



Повернутися назад