DataLife Engine > Новини України / новини > Кабмін рекомендує зменшити ціну на електроенергію для споживачів, які відмовилися від газу

Кабмін рекомендує зменшити ціну на електроенергію для споживачів, які відмовилися від газу

Кабмін рекомендує зменшити ціну на електроенергію для споживачів, які відмовилися від газу

Кабмін рекомендував НКРЕКП зменшити на 30% тарифи на електроенергію для зниження споживання газу

Кабінет міністрів рекомендував Національній комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), зменшити на 30% тариф на електроенергію споживачам, які відмовилися використовувати природний газ для підігріву води і опалення.

Відповідна ініціатива міститься в постанові Кабміну від 16 жовтня.

Згідно з документом, уряд пропонує НКРЕКП встановити коефіцієнт 0,7 як до звичайного тарифу для споживачів другого класу, так і до диференційованих за часом доби тарифам.

При цьому споживач має забезпечити окремий облік електроенергії, що використовується для опалення і підігріву води.

Крім того, уряд пропонує НКРЕКП встановити тариф на електроенергію для населення, що використовує електроопалювальні установки, на рівні 23,7 коп. за кВт/год.

При цьому максимальний обсяг електроенергії, що відпускається за такою ціною, обмежується 5 тис. кВт/год. на місяць.

Також у документі відзначається, що НКРЕКП має розробити порядок компенсації втрат обласним енергозабезпечуючим компаніям, пов'язаних із постачанням електроенергії за пільговою ціною.

Нагадаємо, Кабінет міністрів ставить завдання перед промисловими споживачами і підприємствами теплокомуненерго скоротити використання природного газу в опалювальний сезон 2014-2015 рр. на 30%, а для бюджетних організацій – на 10%.



Повернутися назад