DataLife Engine > Новини України / новини > Через проблеми з сировиною, зупинилися сім металургійних підприємств

Через проблеми з сировиною, зупинилися сім металургійних підприємств

Через проблеми з сировиною, зупинилися сім металургійних підприємств

На сході України 7 металургійних підприємств на сході України зупинили виробництво через проблеми з постачанням сировини та готової продукції.

Про це повідомила експерт управління металургійного комплексу ДП "Держзовнішінформ" Катерина Єфіменко на прес-конференції щодо розв'язання проблем українського експорту.

"Це металургійні комбінати - Єнакієвський, Алчевський, металургійні заводи - Макіївський, Донецький, Стахановський завод феросплавів, Донецький електрометалургійний завод, а також ТОВ "Електросталь", - повідомила вона.

Експерт підкреслила, що зупинка металургійних підприємств ускладнює виконання зовнішньоекономічних контрактів.

За даними "Держзовнішінформ", за сім місяців 2014 року експорт металопродукції збільшився на 4,3% до 16,2 млн тонн. При цьому валютні надходження від експортних операцій скоротилися на 1,6% до 8,4 млрд доларів.



Повернутися назад