DataLife Engine > Новини України / Новини світу / новини / культура, шоу-бізнес > У Данії сьогодні відкривається Євробачення

У Данії сьогодні відкривається Євробачення

У Данії сьогодні відкривається Євробачення

Сьогодні у столиці Данії Копенгагені відбудеться відкриття міжнародного пісенного конкурсу Євробачення 2014.

За перше місце учасники змагатимуться на сцені B&W Hallerne, яка цього річ обіцяє вражати неймовірними ефектами. Сцена буде 35 метрів завширшки і 20 метрів у висоту у формі корабля, який реагуватиме на будь-які рухи музикантів і танцівників, повідомляє ТСН.

У пісенному конкурсі візьмуть участь 37 країн-учасниць, йдеться у повідомленні на сайті конкурсу. Девіз цьогорічного "Євробачення" - "Приєднуйся до нас" (JoinUs). Півфінали конкурсу пройдуть 6 і 8 травня, фінал - 10 травня.

Україну на конкурсі представлятиме буковинка співачка Марія Яремчук з піснею "Tick-Tock". Наша учасниця виступатиме у першому півфіналі, який відбудеться 6 травня.



Повернутися назад