DataLife Engine > Новини України / новини > Україна, Євросоюз та Росiя домовилися обговорити врегулювання газового конфлiкту

Україна, Євросоюз та Росiя домовилися обговорити врегулювання газового конфлiкту

Україна, Євросоюз та Росiя домовилися обговорити врегулювання газового конфлiкту

Україна, Європейський Союз та Росiя досягли домовленостi щодо проведення тристоронньої зустрiчi для вирiшення газового питання.

Про це повiдомив прем'єр-мiнiстр Арсенiй Яценюк вiдкриваючи засiдання Кабмiну в середу ввечерi, передає "Інтерфакс-Україна".

"Досягнуто домовленостей про проведення тристоронньої зустрiчi у форматi Україна - Євросоюз та Росiйська Федерацiя щодо врегулювання газового конфлiкту", - сказав він.

Вiн нагадав, що НАК "Нафтогаз України" вiдправив росiйському "Газпрому" передарбiтражну претензiю.

"Через 29 днiв, якщо не буде досягнуто згоди та задоволення вимог української сторони, ми вже зустрiчатимемося в Стокгольмi в арбiтражному судi", - додав прем'єр.



Повернутися назад