DataLife Engine > Новини України / новини / Кримська криза > Проти громадян України у Криму почалися репресії, - Доній

Проти громадян України у Криму почалися репресії, - Доній

Проти громадян України у Криму почалися репресії, - Доній

Громадяни України потерпають від окупаційного режиму на Кримському півострові. Про це в ефірі "Шустер Live" заявив народний депутат Олесь Доній, пише ТСН

Так, за інформацією нардепа, в одному з населених пунктів Джанкойського району самопроголошена адміністрація зібрала вчителів на нараду і в ультимативній формі повідомила, що в них є тиждень на прийняття російського громадянства, в іншому разі – їх звільнять.

Ще один подібний випадок стався в Первомайському районі, де "одному трактористу – кримському татарину довели до відома, що його звільнять тільки за те, що він не брав участі у референдумі", – стверджує Доній.



Повернутися назад