DataLife Engine > Новини України / новини > Євросоюз закликав негайно закрити справи проти активістів Майдану

Євросоюз закликав негайно закрити справи проти активістів Майдану

Євросоюз закликав негайно закрити справи проти активістів Майдану

Українську владу закликали негайно закрити всі судові справи проти активістів Майдану.

Про це заявила Верховний представник Євросоюзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон.

Ештон висловила задоволення тим, що за останні дні "майже всі активісти Майдану" були звільнені.

"Закликаю українську владу закрити всі судові справи, в тому числі всі домашні арешти. Очікую, що такі заходи будуть вжиті негайно для того, щоб спростити політичний діалог у парламенті наступного тижня", - зазначила представник ЄС.

Разом з тим Ештон привітала той факт, що за останні кілька діб були зроблені "деякі важливі кроки для деескалації ситуації в Україні, які сприяють виходу з нинішньої політичної кризи".

Також представник ЄС наголосила, що звільнення КМДА та інших адмінбудівель по всій країні - "важливі кроки".

У свою чергу голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу також привітав звільнення активістів в Україні та звільнення адмінбудівель. За його словами, це "важливий крок" на шляху до пошуку виходу з політичної кризи в Україні.



Повернутися назад