DataLife Engine > Новини України / новини > Янукович розгляне питання про помилування Луценка після касаційного суду

Янукович розгляне питання про помилування Луценка після касаційного суду

Янукович розгляне питання про помилування Луценка після касаційного суду

Президент Віктор Янукович заявляє, що після закінчення розгляду касації у справі Юрія Луценка, він розгляне питання про його помилування.

Про це Янукович заявив під час прес-конференції в п’ятницю, відповідаючи на запитання, як він сподівається підписати угоду, про асоціацію з ЄС, коли політичні лідери залишаються у в’язниці, повідомляє "Українська правда".

Він нагадав, що "наразі касаційний суд ще не розглянув питання по Луценку".

"Коли закінчиться касаційний суд, якщо він його не звільнить, я буду розглядати питання про його помилування. Тоді підійде моя черга в цьому питанні", - сказав Янукович.

"Треба почекати ще трохи, коли буде завершення цієї справи, коли буде відповідь", - додав він.

"Але я не хочу тиснути на суд в жодному разі, він має працювати згідно з законом", - додав він.

"Відверто кажучи, я дуже давно знаю Луценка. Мені як людину його шкода. Він страждає за свої дурниці, які наробив… з цим водієм... хотів зробити як краще, а потрапив під кримінальну статтю", - сказав Янукович.

"Тому треба дочекатись рішення касаційного суду. Я відверто кажу, не дивлячись на те, що він сьогодні відображає з себе великого опозиціонера, він страждає, я від цього не радію", - сказав Янукович.



Повернутися назад