DataLife Engine > Новини України / новини > В Одесі літня жінка впала з другого поверху разом із зруйнованим балконом

В Одесі літня жінка впала з другого поверху разом із зруйнованим балконом

В Одесі літня жінка впала з другого поверху разом із зруйнованим балконом

9 лютого о 13:12 у Приморському районі Одеси на вул. Пантелеймонівській, 101, сталося руйнування балкона на другому поверсі триповерхового житлового будинку, повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Внаслідок події постраждала господарка квартири 1936 р.н., яка разом з елементами балкона впала на пішохідну зону вулиці.

До місця події було направлено відділення ГУ ДСНС в Одеській області та муніципальну службу порятунку.

Рятувальники огородили місце події та вилучили фрагменти балкона, що могли впасти на пішохідну зону вулиці. Постраждалу жінку з закритим переломом лівої ноги та забоями м’яких тканин госпіталізували до міської клінічної лікарні №11.



Повернутися назад