DataLife Engine > Новини України / новини > Через очікувані морози МНС відкриває пункти обігріву

Через очікувані морози МНС відкриває пункти обігріву

Через очікувані морози МНС відкриває пункти обігріву

Міністерство надзвичайних ситуацій до 27 лютого відкриє пункти обігріву у паркових зонах з масовим перебуванням людей в обласних центрах України, містах Києві та Севастополі.

У таких пунктах надаватиметься допомога малозахищеним верствам населення з метою попередження випадків переохолодження громадян.

Крім того, люди забезпечуватимуться харчами. У раціон буде включено гарячий чай, цукор, сало, бутерброди тощо. Видача продуктів здійснюватиметься в одноразовому посуді.

У пунктах обігріву буде цілодобове позмінне чергування особового складу.

Пункти встановлюватимуться із дотриманням всіх правил протипожежної безпеки та санітарно-гігієнічних норм. Їхня діяльність буде припинена після завершення періоду низьких температур.

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру, на більшій частині території України з 26-27 січня очікується пониження температури повітря до -25°С, яке утримається до початку лютого.


Прес-служба МНС



Повернутися назад