DataLife Engine > Новини України > Черги на «Шегині – Медика»: через ремонт у Польщі різко знизять пропуск автобусів

Черги на «Шегині – Медика»: через ремонт у Польщі різко знизять пропуск автобусів

кордон

Із завтрашнього дня, 15 червня, у польському пункті пропуску "Медика" розпочинаються ремонтні роботи на смугах руху, призначених для оформлення автобусів на вʼїзд до Республіки Польща (виїзд з України).

Про це повідомляє ДПСУ.


За інформацією польської сторони, автобусне сполучення не припинятиметься. Однак варто врахувати, що оформлення та пропуск автобусів здійснюватимуться зі затримками.

Орієнтовна пропускна спроможність може становити до 8 автобусів упродовж 12 годин.

З огляду на проведення ремонтних робіт прогнозується зниження загальної пропускної спроможності автобусного напрямку.

"Шегині - Медика" є одним із найзавантаженіших пунктів пропуску на українсько-польському кордоні та щоденно забезпечує значний обсяг міжнародних пасажирських перевезень автобусним і легковим транспортом.

Подорожніх просять врахувати зазначену інформацію під час планування поїздок та обирати альтернативні пункти пропуску для перетину державного кордону.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад