За березень українські військовослужбовці вразили понад 150 тисяч цілей росіян

За березень Сили оборони України вразили понад 151 тисячу цілей російських окупантів.
Про це повідомляє Міністерство оборони України.
У відомстві зазначили, що за цими показниками стоїть системна і наполеглива робота українських військових, а також удосконалення вже наявних рішень і впровадження нових технологій.
Окремо в Міноборони відзначили зростання ефективності дронів-перехоплювачів, які стали краще знищувати російські ударні безпілотники типу Shahed і Гербера.
У міністерстві подякували українським військовослужбовцям за ефективність на полі бою.
30 березня головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що в березні кількість знищених повітряних цілей росіян зросла до 55%, якщо порівнювати з лютим. Так, протягом одного місяця вдалося перехопити щонайменше 2,3 тисячі дронів.
Як розповів Сирський, зараз військові працюють над впровадженням штучного інтелекту в системах ППО. Йдеться про підвищення рівня автоматизації як для дронів-перехоплювачів, так і для авіаційних і наземних вогневих засобів.
Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Повернутися назад