DataLife Engine > Новини України / Війна з Росією > З російського полону звільнили колишнього мера Херсона

З російського полону звільнили колишнього мера Херсона

З російського полону звільнили колишнього мера Херсона


З російського полону повернули колишнього мера Херсона Володимира Миколаєнка, повідомив омбудсмен Дмитро Лубінець.



Миколаєнко обіймав посаду мера Херсона з 2014 по 2020 рік. У квітні 2022 росіяни запропонували Миколаєнку співпрацювати, однак ексмер відмовився – його незаконно затримали й забрали до полону.

Колишній мер пробув у полоні понад три роки. Його могли звільнити ще у 2022 році, однак Миколаєнко відмовився від обміну на користь важкохворого співкамерника. Після цього Миколаєнка довго не додавали в списки на обмін.

Після повернення додому Миколаєнко привітав українців із Днем Незалежності. "Я завжди думав, яка дата буде мого другого дня народження. Гарно співпало, що другий день народження в мене саме 24 серпня", – додав він.

Нагадаємо, 24 серпня відбувся 68-й обмін полонених між Україною та Росією. У Координаційному штабі не уточнили, скільки всього звільнили українців із полону в межах обміну, що відбувся 24 серпня. Однак зазначили, що серед звільнених – восьмеро цивільних.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад