На Сумщині внаслідок ракетного удару по стрільбищу загинули 6 військових, понад 10 — поранені

Фото ілюстративне
6 військовослужбовців загинули та ще понад 10 дістали поранення внаслідок російського ракетного удару по стрільбищу у Сумській області 20 травня.
Про це повідомила Національна гвардія України.
{reklama}
"Командування Національної гвардії України та правоохоронні органи дадуть жорстку правову оцінку діям усіх посадових осіб за результатами перевірки та розслідування трагічного випадку, що стався вчора внаслідок ракетного удару в Сумській області.
Командуванням Національної гвардії України ще раніше були розроблені алгоритми дій і надані всі необхідні розпорядження щодо дій в умовах загрози повітряних ударів, а також з метою недопущення порушень заходів безпеки та скупчення особового складу", - йдеться у повідомленні.
Як зазначили правоохоронці, за фактом трагедії проводиться службове розслідування.
Також повідомляється, що командира військової частини відсторонили, а необхідну інформацію передали правоохоронним органам.
НГУ запевняє, що надаватиме всю "необхідну інформацію та сприяння".
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Повернутися назад