DataLife Engine > Новини України > Генштаб ЗСУ підтвердив ураження нафтобази в Тульській області

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження нафтобази в Тульській області


Сили оборони України уразили нафтобазу у Тульській області РФ та засоби протиповітряної оборони росіян на тимчасово захоплених територіях Донецької й Херсонської областей.

Про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомив у Фейсбуці.

{reklama}

Вночі 18 січня підрозділи Головного управління розвідки Міністерства оборони України, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, атакували федеральну державну казенну установу "8 марта" у Тульській області. На цьому об’єкті, зокрема зберігалися нафтопродукти. На території підприємства зафіксована пожежа. Відомо, що нафтобаза залучена у забезпеченні російської армії. Наслідки атаки уточнюються.

Окрім цього, українські ударні БпЛА влучили в радіолокаційну станцію "Небо-СВУ" на тимчасово захопленій частині Херсонщині.

Також ракетні війська Збройних сил України завдали вогневого ураження по комплексу "Бук-М3" і радіолокаційній станції 9С32М зенітного ракетного комплексу С-300 на Донеччині. Масштаби пошкоджень уточнюються.

Сили оборони України завдаватимуть подібних ударів до повного припинення збройної агресії Російської Федерації, наголосили у Генштабі.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад