DataLife Engine > Новини України / Війна з Росією > Війна у 2024 році коштувала $100 млрд – Зеленський

Війна у 2024 році коштувала $100 млрд – Зеленський


У 2024 році витрати на забезпечення Сил оборони України сягнули $100 млрд.

Про це 16 січня на спільній пресконференції з прем’єр-міністром Великої Британії в Києві сказав президент Володимир Зеленський, пише видання "Forbes Ukraine".

{reklama}

Президент зазначив, що із загальної суми $40 млрд профінансувала Україна, $35 млрд надали США, а європейські союзники – $25 млрд.

"Війна у 2024 році коштувала $100 млрд. Це гроші на забезпечення Сил оборони України... Це приблизний внесок кожного з нас. Саме тому ми бачимо міцність цього союзу й демонструємо, наскільки значущим є внесок України. Безумовно, найважливішим ресурсом є наші люди, але ви також бачите, яким є фінансовий внесок", – наголосив Зеленський.

За даними Мінфіну, видатки загального фонду держбюджету на сектор безпеки і оборони у січні-листопаді 2024 року становили 1,8 трлн грн. Це 58,6% від усієї суми видатків загального фонду держбюджету.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад