DataLife Engine > Новини України / Війна з Росією > Сікорський попередив, що ЄС незабаром може зіткнутись з тиском задля угоди з Кремлем

Сікорський попередив, що ЄС незабаром може зіткнутись з тиском задля угоди з Кремлем



Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський під час виступу з послами Франції у Парижі попередив, що країни Європи незабаром можуть опинитися під "сильним тиском" для досягнення мирної угоди з Росією, яка веде війну проти України.

Про це повідомив Сікорський у соцмережі Х.

{reklama}

"Розумна Європа? Безумовно, не просту угоду, яка дозволить Москві оговтатися. Європа набагато сильніша, ніж вважають російські лідери. Росія набагато слабша, ніж думають багато європейців", - зазначає Сікорський.

За його словами, Україна заслуговує і потребує миру. "Але це має бути мир на справедливих умовах, а не капітуляція", - підкреслив Сікорський.

Очільник польського МЗС зазначив, що "ми не повинні накладати жорсткі часові обмеження на нашу підтримку (України - ред.)", оскільки це заохочуватиме Росію продовжувати воювати.

"Натомість ми повинні зробити все можливе, щоб покращити позицію Києва на майбутніх переговорах", - сказав він


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад