DataLife Engine > Новини України / Війна з Росією > Міноборони цьогоріч допустило до експлуатації понад 1300 зразків озброєння та військової техніки

Міноборони цьогоріч допустило до експлуатації понад 1300 зразків озброєння та військової техніки


Міністерство оборони України у 2024 році допустило до експлуатації понад 1300 зразків озброєння та військової техніки і майже 75% із них – вітчизняного виробництва.

Про це повідомила пресслужба Міноборони.

"Цей показник свідчить про високу ефективність українських оборонних підприємств, які в умовах війни не лише забезпечують потреби фронту, а й демонструють конкурентоспроможність на міжнародному рівні", – наголосив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков.

Як зазначається, серед іншого в різних категоріях було кодифіковано:

251 зразок безпілотних авіаційних комплексів (БпАК/БпЛА);
169 зразків боєприпасів;
153 зразки засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ) та розвідки (РЕР);
108 зразків інженерних засобів;
97 засобів зв’язку;
57 наземних ракетних комплексів (НРК).

За словами Кліменкова, цей результат став можливими завдяки тісній співпраці Міністерства оборони з українськими виробниками та міжнародними партнерами.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад